Punetore ne familje dhe oferta profesionale online.

com.

Pastruese Familje Nr. tel 355 69 561 2788 Tirane.

Gjej konkurse pune pr kujdestare pr fmije.

al, pasi ne jemi reklamuesi m i.

. 00, no experience required, we provide training. two days off per.

.

Gjej konkurse pune pr kujdestare pr fmije. Shikoni t gjitha shpalljet bazuar n krkimin tuaj Kerkoj pune T gjitha Pun ose regjistroni nj shpallje tani duke treguar se far sht ajo q blini ose shisni dhe prdorni t gjitha avantazhet q vijn nga t reklamuarit n MerrJep. Shtpi dhe familje , 5.

Shqip&235;ri. .

.

Ose punojn sezonalisht jasht vendit, kshtu q nuk iu paguhet t krkojn pun n Maqedoni, ose thon se m shum ia vlen t kujdesen pr fmijt sesa t punojn pr pak para, shkruan REL.

Postoni nj&235; lajmerim Regjistrohu Identifikohu. Kerkoj Pune ne Detailing car centre.

. K&235;rkoni shpallje n&235; MerrJep.

Per Nenat 4 Maj, 2018.
Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, Kosovo.
-.

com.

Pershendetje jam 28 vjece dhe kerkoj pune babysitter ne nje familje serioze preferoj ne zvicer kam mbi dy vjet qe merem me kete pune,nr kontakti whatsapp 41762746925.

al sht vendi i duhur pr ju sepse faqja jon e internetit ka. Sht&235;pi dhe familje Teknik&235; e bardh dhe aparate sht&235;piake Mobilje. Oferta Pune , Kerkoj nje familje per nje ferme ne kanine te vlores.

. Shiko Profilin Listo t&235; gjith&235; titujt Listo t&235; gjitha njoftimet 06. al dhe gjej mundsi t ndryshme punsimi n gjith Shqiprin n Marketing dhe Media. 2023, 1238. Kujdes dhe Pastrim , 18. .

2,784 likes &183; 3 talking about this.

Krkoni shpallje n MerrJep. Per nje familje me 4 veta Jane ne kerkim te nje banese ne Antwepren Me adrese 2 dhoma gjumi Personat kane leje qendrimi Nese mund te ndihmoni ju flm.

Sot 1633.

al, kerko pune, kerko vende pune, pune nga shtepia, pune online, njoftime falas, oferta pune.

ofrohet pagese e mire kontrate e rregullt punesimi (jo sezonale) te gjithe te interesuarit jane te lutur te dergojne cv e tyre ne adresen e emailit hr.

.

Eksperienca e pare 2012-2013 ka rritur nje femije.